WGD PR - Warszawska Grupa Doradców Public Relations WGD PR - Warszawska Grupa Doradców Public Relations
x
pusty

baner mowa ciała 5

pusty

Coaching

Drukuj
Nie masz czasu na tradycyjne szkolenie? Wstydzisz się przemawiać przed innymi? Zajmujesz odpowiednią pozycję i chcesz zachować dyskrecję? Liczy się dla Ciebie osobisty komfort?

coachingZapraszam do naszej oferty indywidualnej. Indywidualny jest w tym przypadku nie tylko program i terminarz spotkań z trenerem, ale również cena.

Duża część firm wizerunkowych pisze w tym miejscu truzim: ofertę dostosujemy do Państwa oczekiwań. U nas to tylko jeden z elementów oferty. U nas dotyczy tylko komfortu coachingu. Spotkania możemy poprowadzić w rezydencji klienta, na tarasie widokowym Pałacu Kultury i Nauki, czy podczas weekendu nad morzem.

Realnie cenę i zakres coachingu zaproponujemy dopiero po ustaleniu realnych potrzeb klienta. Po co zamawiać jak pewien dyplomata 10 spotkań, skoro wystarczyło 7 do „oszlifowania tego diamentu”.

Na czym polega nasz coaching? Zachęcam do lektury książki lub obejrzenia filmu „Jak zostać królem”. Z tą równicą, że u nas nie będziesz musiał się tarzać po ziemi.

Gwarantujemy również dyskrecję. Choć z naszej pomocy korzysta wielu, to nie każdy prezes, liczący się manager, aktor i polityk chce ujawniać swoją „piętę Achillesa”.

OFERUJEMY coaching z:
 • wystąpień publicznych
 • autoprezentacji
 • budowania wizerunku
 • marketingu politycznego i budowania kampanii
 • public relations

 • Jeżeli masz pytanie, to chętnie na nie odpowiemy. Jesteśmy do twojej dyspozycji.


  Wyślij do Warszawskiej Grupy Doradców Public Relations swoje pytanie.
  Kontakt: biuro@wgd-pr.pl
  Imię:
  Nazwisko:
  E-mail:
  Telefon:
  Treść wiadomości:
   
  pusty

  Newsletter

  pusty

  Obserwuj nas tu:

  facebook twitter  you tube

  pusty
  Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Copyrights @ 2011-2014 WDR PR - Warszawska Grupa Doradców Public Relations