WGD PR - Warszawska Grupa Doradców Public Relations WGD PR - Warszawska Grupa Doradców Public Relations
x
pusty

baner mowa ciała 5

pusty

Plebiscyt „Urząd przyjazny mediom i społeczeństwu”

Drukuj
Rozpoczął się nasz plebiscyt „ Urząd przyjazny mediom i społeczeństwu”.Kierujemy go do dziennikarzy lokalnych i obywatelskich. Plebiscyt jest częścią projektu „ Akademia Urzędnika Samorządowego”. Wdrażamy ten projekt pilotażowo w regionie mazowieckim. Głównym celem plebiscytujest wspieranie działań na rzecz poprawy komunikacji na linii urzędy miast i gmin - media lokalne. Plebiscyt ma też na celu docenienie pracy dziennikarzy lokalnych. Po raz pierwszy projekt o takim charakterze został skierowany do dziennikarzy obywatelskich. Pragniemy zwrócić w ten sposób uwagę, że ich pasja, rzetelność i zaangażowanie przyczyniają się do budowania społeczeństwa obywatelskiego. Wielu młodych adeptów sztuki dziennikarstwa, którzy dziś próbują swoich sił na łamach portali takich jak wiadomosci24.pl, w przyszłości będzie tworzyło rzeczywistość medialną Polski.

W tym plebiscycie dziennikarze lokalni i obywatelscy mogą ocenić całoroczną współpracę z rzecznikami prasowymi a także z władzami lokalnymi. 15 i 16 lutego dziennikarze otrzymali pocztą elektroniczną specjalne karty do głosowania. Poprosiliśmy w nich o oddanie głosu w 6 kategoriach:

  • medialny prezydent
  • medialny burmistrz
  • medialny starosta
  • medialny wójt
  • najlepsza strona WWW
  • Rzecznik Prasowy 2011 Roku

 Dziennikarze z około 500 redakcji na Mazowszu mają możliwość oddania swojego głosu do 1 maja 2012 roku. Rozstrzygniecie plebiscytu nastąpi pod koniec maja 2012 roku podczas konferencji prasowej. Wówczas przedstawimy informację o laureatach w poszczególnych kategoriach. Laureaci zostaną uhonorowani pamiątkowymi statuetkami. Otrzymają również komplety książek od Partnerów Plebiscytu: Polskiego Wydawnictwa Ekonomicznego od Regioportal.pl dodatkowo pakiet e-samorzodowiec.

Regulamin Plebiscytu »
Ankieta - Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu (do pobrania w formacie docx) »


Jeżeli masz pytanie, to chętnie na nie odpowiemy. Jesteśmy do twojej dyspozycji.


Wyślij do Warszawskiej Grupy Doradców Public Relations swoje pytanie.
Kontakt: biuro@wgd-pr.pl
Imię:
Nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Treść wiadomości:
 
pusty

Newsletter

pusty

Obserwuj nas tu:

facebook twitter  you tube

pusty
Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Copyrights @ 2011-2014 WDR PR - Warszawska Grupa Doradców Public Relations