WGD PR - Warszawska Grupa Doradców Public Relations WGD PR - Warszawska Grupa Doradców Public Relations
x
pusty

baner mowa ciała 5

pusty

TRYUMF honorowym patronem Plebiscytu „Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu”

Drukuj

logo tryumfTryumf-alnie rozpoczynamy II Edycję Plebiscytu „Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu”. Patronem honorowym został Tryumf – największy producent nagród sportowych, biznesowych, okolicznościowych oraz elementów promocyjnych w Europie. Firma jest laureatem m.in. nagród „Wehikuł czasu” Gazety Prawnej i „Diamentów Forbesa”. Jest też brylantem biznesu Podkarpacia.

W WGD PR zastanawialiśmy się, kto będzie najlepszym partnerem Plebiscytu. Uznaliśmy, że musi to być firma, która kojarzy się z prestiżem i zwycięstwem. Wyszło nam, że taki jest TRYUMF http://www.tryumf.com.pl/ Nasz honorowy patron ufundował dla laureatów Plebiscytu perfekcyjnie wykonane statuetki.

„Tryumf” działa w Stalowej Woli od 1991 roku. Poprzez kompleksową i szybką obsługę, za granicami i na terenie kraju, oferuje swoim Klientom najlepszy serwis, ciesząc się tym samym nieposzlakowaną opinią. W swojej ofercie ma m.in. puchary, odlewy okazjonalne, medale, trofea szklane i kryształowe. Ma oddziały m.in. w Warszawie i Lublinie. Firma obsługuje swoich Klientów kompleksowo i dzięki nowoczesnej technologii laserowej graweruje dedykowane treści i zdjęcia na trofeach i upominkach, brelokach, długopisach; na obrączkach, zegarkach, medalach, tabliczkach na puchary.

WGD PR przypomina, że Plebiscyt wystartował 25 marca 2014 roku. Zapraszamy do zgłaszania urzędów pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zgłoszenia może dokonać:
- mieszkaniec gminy lub powiatu (zachęcamy, ponieważ to dla nas najcenniejsza opinia);
- dziennikarz lokalny (serdecznie zapraszamy, ponieważ to dziennikarze lokalni stale monitorują władze samorządowe);
- dziennikarz obywatelski (gorąco prosimy, ponieważ uważamy dziennikarstwo obywatelskie za ważną formę aktywności społecznej).


Jeżeli masz pytanie, to chętnie na nie odpowiemy. Jesteśmy do twojej dyspozycji.


Wyślij do Warszawskiej Grupy Doradców Public Relations swoje pytanie.
Kontakt: biuro@wgd-pr.pl
Imię:
Nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Treść wiadomości:
 
pusty

Newsletter

pusty

Obserwuj nas tu:

facebook twitter  you tube

pusty
Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Copyrights @ 2011-2014 WDR PR - Warszawska Grupa Doradców Public Relations