WGD PR - Warszawska Grupa Doradców Public Relations WGD PR - Warszawska Grupa Doradców Public Relations
x
pusty

baner mowa ciała 5

pusty

Niesztampowy ranking wyborczy

Drukuj
LOGO2Warszawska Grupa Doradców PR zaprasza komitety wyborcze i kandydatów na radnych do udziału w niesztampowym rankingu wyborczym. 13 listopada WGD PR przedstawi 10 kandydatów, którzy mają największe szanse na wygraną ze względu na…  niecodzienną kampanię wyborczą. Projekt nie ma charakteru komercyjnego. Celem rankingu jest promocja ciekawych narzędzi marketingu politycznego i nagrodzenie architektów wyjątkowych kampanii wyborczych.

Warszawska Grupa Doradców Public Relations zdecydowała się zorganizować niecodzienny ranking dla kandydatów do wyborów samorządowych 2014. Kryterium wyboru najlepszych polityków będą stanowiły ich kampanie. To świetna okazja dla osób dbających o wizerunek, by wypromować nie tylko swojego kandydata, ale również samego siebie. Ranking pozwoli wyborcom zapoznać się z najbardziej niesztampowymi pomysłami na kampanię przedwyborczą. Taka forma autopromocji może zaciekawić głosujących w wyborach samorządowych 2014 i zachęcić ich do zapoznania się z programem wyborczym kandydatów.

Zgłoszenia do rankingu przyjmowane są do 10 listopada na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. W rankingu wziąć udział mogą sami kandydaci na radnych, wójtów, burmistrzów i prezydentów, jak również agencje PR i spin doktorzy chcący wypromować polityka, nad wizerunkiem którego pracują.

wyboryW rankingu wyłonionych zostanie dziesięciu kandydatów, których działania przedwyborcze cechować będą się najciekawszym według jury i najbardziej nietypowym podejściem do autoprezentacji. W komisji zasiądzie trzech ekspertów z Warszawskiej Grupy Doradców Public Relation. Zwycięzcy otrzymają certyfikaty oraz to, co najcenniejsze - nagłośnienie ich kampanii w mediach internetowych. Lista laureatów ogłoszona zostanie na trzy dni przed wyborami samorządowymi, to jest 13.10.2014 na stronie internetowej oraz na facebookowym profilu organizatora.


Jeżeli masz pytanie, to chętnie na nie odpowiemy. Jesteśmy do twojej dyspozycji.


Wyślij do Warszawskiej Grupy Doradców Public Relations swoje pytanie.
Kontakt: biuro@wgd-pr.pl
Imię:
Nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Treść wiadomości:
 
pusty

Newsletter

pusty

Obserwuj nas tu:

facebook twitter  you tube

pusty
Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Copyrights @ 2011-2014 WDR PR - Warszawska Grupa Doradców Public Relations