WGD PR - Warszawska Grupa Doradców Public Relations WGD PR - Warszawska Grupa Doradców Public Relations
x
pusty

baner mowa ciała 5

pusty

Maurycy Seweryn

DSC 2212 Kopia KopiaMaurycy Seweryn – trener zaliczany do 3 najlepszych specjalistów od mowy ciała w Polsce. Od 6 lat zajmuje się pracą akademicką i szkoleniową. Zrealizował ponad 1000 szkoleń z wystąpień publicznych i z mowy ciała. Najczęściej szkoli managerów urzędów samorządowych a także pracowników administracji publicznej. Trenuje posłów, senatorów i europosłów.

 

więcej…

Paweł Grotowski

pawel grotowski

Radca Ministra w Ministerstwie Spraw Zagranicznych.

Przez pięć lat, pracownik Protokołu Dyplomatycznego MSZ, odpowiedzialny za przygotowanie i realizację wizyt na najwyższym szczeblu z udziałem Prezydentów i Premierów, w kraju i za granicą.

 

 

 

więcej…

Dorota Palczuk

Dorota-PalczukSocjolog ze specjalizacją Media i komunikacja społeczna (Collegium Civitas (1999-2004 rok). W 2006 roku ukończyła szkołę trenerów INTRA w Warszawie ze specjalizacją szkolenia z zakresu umiejętności interpersonalnych (miękkich). W 2011 roku rozpoczęła naukę w Europejskiej Szkole Trenerów Grupy SET na poziomie zaawansowanym.

Przez 3 lata pracowała w firmie handlowej - w dziale obsługi klienta i szkoleń, gdzie prowadziła szkolenia produktowe dla klientów w języku polskim i niemieckim. Posiada 6 letnie doświadczenie w pracy trenerskiej. Od roku 2006 przeprowadziła ponad 2000 godzin szkoleniowych.

 

więcej…

Urszula Śliwińska-Misiak

urszula sliwinska-misiakDziennikarka telewizyjna i prasowa, następnie rzecznik prasowy wojewody lubuskiego, obecnie dyrektor biura senatorskiego i wykładowca akademicki. Ukończyła liczne kursy i szkolenia m.in. organizowane przez Centrum Informacyjne Rządu.
 
Absolwentka filozofii, filologii polskiej, dyplomowany trener biznesu.
 
 
więcej…
pusty

Newsletter

pusty

Obserwuj nas tu:

facebook twitter  you tube

pusty
Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Copyrights @ 2011-2014 WDR PR - Warszawska Grupa Doradców Public Relations