WGD PR - Warszawska Grupa Doradców Public Relations WGD PR - Warszawska Grupa Doradców Public Relations
x
pusty

baner mowa ciała 5

pusty

Maurycy Seweryn

Maurycy Seweryn trener Maurycy Seweryn – trener zaliczany do 3 najlepszych specjalistów od mowy ciała w Polsce. Od 6 lat zajmuje się pracą akademicką i szkoleniową. Zrealizował ponad 1000 szkoleń z wystąpień publicznych i z mowy ciała. Najczęściej szkoli managerów urzędów samorządowych a także pracowników administracji publicznej. Trenuje posłów, senatorów i europosłów.

Na zlecenie firm szkoleniowych realizował projekty dla ich Klientów – dużych i średnich spółek. Ale szkolił również księży i biskupów, strażaków, więźniów, strażników więziennych, strażników miejskich i policjantów, strażników granicznych, dyplomatów, informatyków, trenerów i wykładowców akademickich.

Wykładowca „Autoprezentacji i wystąpień publicznych” w Studium Podyplomowym oraz „Komunikacji społecznej” na Wydziale Dziennikarstwa i PR w Wyższej Szkole Handlowej. Wykładowca „Komunikacji społecznej” w WSBiO i w WSZiP w Warszawie. Od 2013 roku uczy trenerów na kierunku Coaching.

W latach 2012-2014 przeprowadził badania na temat postrzegania sygnałów komunikacji niewerbalnej przez Polaków. Opracował System „Skutecznego Treningu Prezentera” (System S.T.P.). Większość badań, publikacji i analiz, na których opiera się gro polskich trenerów w programach szkoleniowych to doświadczenia amerykańskie i niemieckie. Jego system szkolenia mówców uwzględnia specyfikę percepcji polskiej publiczności. Komentuje mowę ciała i komunikację społeczną dla TVN „Fakty”, Polskiego Radio i dziennika.pl.

Przeszedł drogę od szeregowego pracownika Centrum Informacyjnego Rządu do stanowiska wiceburmistrza. Przez 3 kadencje radny w Warszawie. Był też radnym największej gminy w Polsce - Warszawa Centrum. Prowadził biuro prasowe byłego Marszałka Sejmu RP – p. Marka Borowskiego. Założyciel Warszawskiej Grupy Doradców Public Relations i organizator Plebiscytu „Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu”.

W sferze komercyjnej był PR-managerem SEKA S.A. i RAGE RACE 2010, dyrektorem ds. sprzedaży w Ricco Sp z o.o. i kierownikiem projektu w Raabe Verlags.

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW i stypendysta Uniwersytetu Humboldta w Berlinie. Były doktorant w Katedrze Zarządzania WSPiZ im. Leona Koźmińskiego. Absolwent Krajowego Centrum Edukacji Europejskiej oraz Studium Stosunków Międzynarodowych IPB. Ukończył Szkołę Liderów Społecznych i Politycznych Fundacji Schumana.

pusty

Newsletter

pusty

Obserwuj nas tu:

facebook twitter  you tube

pusty
Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Copyrights @ 2011-2014 WDR PR - Warszawska Grupa Doradców Public Relations